Soutěž ve sběru PET lahví při Vašich úklidech

PET jako ekologická stopa...
PET jako ekologická stopa...


12.9.2018

Prosím pomozte nám zmapovat výskyt PET lahví v sesbíraném odpadu.

Proč PET lahve?

Protože naším (a věřím ani Vaším) cílem není donekonečna uklízet nepořádek po jiných, ale spíše tvorbě nepořádku předcházet nejrůznějšími způsoby. Jedním z nich může být i zálohový systém na PET lahve, který by významným způsobem snížil množství povalujících se PETek v přírodě. Abychom měli dostatek informací a podpůrných argumentů, potřebujeme prvně zmapovat množství PETek v odpadu sesbíraném při úklidových akcích. Tak proto tato soutěž.

Jak na to?

Jednoduše. Zapojte svoje dobrovolníky ať spočítají, kolik PETlahví každý z nich při úklidu sesbíral a celkový součet nám nahlásíte při vyplňování reportu po akci. Jednoduše tak zjistíme podíl PETek na celkovém množství sesbíraného nepořádku.

Motivace

Z úklidů, od kterých budeme mít nahlášeny výsledky sběru PEtek vylosujeme 10 poukazů na nákup v ekologickém e-shopu https://www.meneodpadu.shop/ . První místo poukaz na 3000,-, druhé místo 2000,- a 8x 1000,-.

Díky za Váš čas a v sobotu jdeme na to. Ať se Vám akce vydaří po všech stránkách...


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.