Z úklidů odsouzených...16.7.2019

V letošním roce se rozšířily úklidové akce odsouzených. Zkoušíme k tomu sehnat další informace.

Z dopisu vychovatele věznice Stráž pod Ralskem:

Dne 3.6.2019 provedlo 5 odsouzených ze Specializovaného oddílu pro odsouzené s mentální retardací pod vedením vychovatele Bc. Petra Mrnky likvidaci tzv. „černé skládky“, která byla v lese za vodní nádrží Metud. Odsouzení z uvedeného oddílu nasbírali valník odpadků, které byly následně odvezeny zaměstnanci TS MěÚ Stráž pod Ralskem do sběrného dvora. Posléze zlikvidovali odsouzení „černou skládku“, která byla u Raspenavě v Přírodním parku Peklo. Odsouzení z uvedeného oddílu nasbírali velkokapacitní kontejner a několik pytlů odpadků. Do třetice pak uklidili v Mimoni u řeky Ploučnice (nasbírali kontejner a několik pytlů odpadků). Uvedené akce SpO budou nadále pokračovat v okolí Stráže Pod Ralskem, ale i v okolních obcích budou takové černé skládky ve spolupráci s obcemi likvidovány. Ekologické brigády jsou akcemi, které posilují odpovědné chování trestaných osob vůči spoluobčanům a přírodě.

Fotogalerii z jejich úklidů najdete na našem facebooku - https://www.facebook.com/615514661843353/posts/2422837104444424/


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.