Zapojte se do letošní foto/video soutěže24.3.2022

Tradičními kategoriemi jsou pro letošek Mládež, Video z akce a chybět nemůže nejoblíbenější Kuriozita. Je až k neuvěření, co vše lze při úklidových akcích nalézt. Dokladem jsou každoročně stovky fotografií, na nejzajímavější z nich se může veřejnost těšit v průběhu měsíce května na facebookové stránce akce Ukliďme Česko. „Letos jsme nově zařadili i kategorii Report z úklidu, abychom motivovali resp. odměnili organizátory, kteří nám po akci vyplní údaje o tom, jak jejich úklid dopadl a připojí zajímavé fotografie“, říká Miroslav Kubásek z pořadatelského spolku.

Z nahraných fotografií vybereme v každé soutěžní kategorii 25 finalistů, mezi kterými fanoušci na našem facebooku vyberou (podrobnosti k hlasování při vyhlášení na FCB) celkového vítěze, který získá tablet. Další tři místa pak získají hodnotné ceny od partnerů kategorií - poukázky na nákup v ekologickém e-shopu tierraverde.cz, knihy z nakladatelství Portál či dětskou hru Uklízendo.

Více k foto/videosoutěži najdete na www.uklidmecesko.cz/fotosoutez/


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.