Půjdete s námi přepsat loňské rekordy?11.2.2020

Vážení přátelé, organizátoři úklidových akcí,

dobrovolnické úklidy nám kvetou na úklidové mapě samy od sebe už od začátku roku (nyní již přes 550 akcí registrovaných!). Vlak je rozjetý, pojďme společně vytvořit hnutí, co naše zem ještě nezažila! Třeba nakonec skutečně pohneme i celou společností směrem k čisté přírodě bez zbytečných odpadků. Tenhle zázrak není ze dne na den, ale máme na něj!

Jak to bude letos probíhat?

  • Hlavní termín je 4.4. a podzimní mezinárodní 19.9., ale není nutné se jej striktně držet (hlavně školy běžně uklízí přes týden). Registraci úklidové akce už znáte a čím dříve akci zaregistrujete, tím budete mít větší šanci nabrat dobrovolníky zvenčí.
  • Pro opakované akce máme letos novinku - hromadný účet organizátora - stačí si zaslat "zapomenuté heslo" na email, který jste použili k minulé akci jako kontaktní a přijdou Vám nové přihlašovací údaje. Pod těmi se už dostanete do účtu, kde vidíte všechny akce proběhlé a plánované. Šikovné je tlačítko "duplikovat akci" - to Vám vytvoří kopii vaší vybrané proběhlé akce. Můžete pak již jen upravit detaily a je to.
Budete potřebovat pomoci s rukavicemi a pytli?

Kdo si ušetřil z minulé akce, má výhodu, kdo ne, podpoříme Vás, jak budeme moci. Můžete si vyplnit od 2.3. do 21.3. žádost o balík (záložka v profilu registrované akce). Jako vždy je třeba vyplnit počty pomůcek a adresu k doručení s telefonem pro kurýra. Balíky by měly všechny dorazit do konce března, tedy nejpozději do 31.3..

Nezapomeňte na report

Je pro nás velmi důležité sbírat statistiky, motivovat úspěšnými příklady, je také potřeba se pochlubit "nevěřícím Tomášům", že to jde, když se chce. Budeme rádi, když nám v tom pomůžete, posuneme Vaše úspěchy do médií a kam to jen půjde.

Dotazy, technické problémy,..

Nebojte se zeptat! K dispozici jsem Vám já (organizace, logistika materiálu, "jak na to", rady apod) a kolegové (Radek ohledně médií a propagace, facebook, Mirek technické záležitosti na webu). KONTAKY

Katka
za tým Ukliďme svět, ukliďme Česko!
Český svaz ochránců přírody
katka@uklidmecesko.cz, 773 1980 15 (9:00-17:00)

P.S.: koukněte na naše nové propagační video na motiv písně "Zobali vrabci zobali igelitové obaly..." od Ivana Mládka. Doufáme, že se Vám bude líbit a pomůžete nám i s jeho šířením dále. Třeba nás díky tomu bude letos zase o něco více…


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.