PRO ORGANIZÁTORY - jak zpropagovat svou úklidovou akci na facebooku15.3.2018

Rozjeďte naplno propagaci své úklidové akce pomocí facebooku. Má to jednu nespornou výhodu - nic to nestojí (tedy až na ten čas s tím strávený, ale není to zas tak hrozné..)

Založte vlastní událost

Postup (na 5 kliků) si můžete stáhnout zde: JakVytvoritUdalostNaFacebooku.pdf [PDF]

Vychytávka 1 - přizvěte spolupořadatele

U akce v "Možnosti" vyplňte v kolonce "Spolupořadatelé" @uklidmecesko a nám přijde žádost, kterou potvrdíme. Vaši akci pak uvidí ostatní i na našem profilu. Stejným způsobem můžete pozvat až 15 spolupořadatelů z řad Vašich přátel a především organizací ve Vašem okolí, které se akce účastní nebo ji podporují (obec, škola, sponzor, sportovní oddíl, pořadatel jiného úklidu v okolí...). Vaši akci tak uvidí i návštěvníci spolupořadatelských profilů a dosah bude násobně větší... Bohužel FCB to neumožňuje pokud pořadatelem je soukromá osoba.

Vychytávka 2

Do profilové fotky Vaší události můžete vložit i krátké video.

Štítek na profilovku

Pochlubte se svým známým, že organizujete úklidovou akci (přijde jim avízo o změně Vaší profilovky..) Podrobný návod jak si přidat na svou profilovou fotku štítek "Organizátor úklidu" případně "Dobrovolník" najdete zde: http://www.uklidmecesko.cz/materialy/facebookStitky/

Video

Přidejte na Váš profil některé z našich propagačních videí, video má výrazně větší dosah, než statický obrázek.. Najdete je na http://www.uklidmecesko.cz/materialy/video/ Po prokliknutí na YouTube klikněte na tlačítko "Share" pod videem a zkopírujte kód, vložte na svůj profil a přepište kód vlastním komentářem.

Nestíháte nic z výše uvedeného?

Tak alespoň zkopírujte na Vaši timeline webovou adresu Vaší akce (každá jednotlivá úklidovka má vlastní originální URL). Najdete ji v administraci organizátora nebo proklikem na detail akce z mapy úklidů.

A pokud máte "v rukávu" nějakou vlastní FCB vychytávku. Prosím pošlete, ať můžeme poradit i ostatním...

S pozdravem Propagace není nikdy dost!
za organizátory Radek


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.