Podzimní úklidové akce se blíží14.8.2020

situace nám letos nepřála a většina naplánovaných úklidů na jaře nemohla proběhnout. Věříme však, že 19. září se nám podaří uklidit kus Česka při Celosvětovém úklidovém dni, ke kterému se již tradičně hlásíme, neboť naše krajina to potřebuje po koronaturistické sezóně více než kdy jindy...

Neproběhlé akce z jara
Pokud se rozhodnete na podzim také zapojit, prosíme o přesunutí termínu Vaší akce z jara na 19. září (popř. jiný podzimní) termín. Nekonané jarní akce pak po 19.8. smažeme, aby nám nedělaly nepořádek v mapě úklidů.

Akce zaregistrované na podzim
Jsme rádi, že jste se rozhodli připojit k podzimnímu úklidu Česka a pokud ještě nemáte vyplněný požadavek na materiál (pytle, rukavice, tričko), prosím učiňte tak do 4.9., abychom mohli vše včas nachystat a rozeslat. (v administarci záložka "Balíček s materiálem").

Využíváte-li k propagaci Vaší plánované akce Facebook (což doporučujeme, protože na tohle se přesně hodí), přidejte nás (@UklidmeCesko) jako spolupořadatele a budeme schopni podpořit začátkem září propagaci Vaši fcb události drobnou částkou :-) Více informací (jak událost vytvořit a další..) najdete na https://www.uklidmecesko.cz/facebook/

Přejeme pohodový zbytek léta, tým Ukliďme svět, ukliďme Česko


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.