Materiál pro podzimní úklidy je k dispozici

Úklidové pomůcky
Úklidové pomůcky


1.9.2017

Vážení přátelé, organizátoři podzimních úklidů,

předem bych chtěla za tým moc poděkovat, že do toho jdete s námi znovu. Podzimní úklidy jsou velkou pomocí pro přírodu, a to zejména po letošní "nadupané" turistické sezóně. Proč tedy čekat na jaro, když se můžeme zbavit některých nepořádků už teď, ještě za čerstva :) ?

Pro ty, co by potřebovali pomoci s pytli a rukavicemi pro své dobrovolníky otevíráme dnešním dnem možnost si vyplnit žádost o balíček. Najdete ji v administraci Vaší akce, v záložce "Balíček s materiálem". Do administrace se dostanete pravděpodobně již automaticky, když si kliknete na ikonku Uživatel - na stránkách vpravo nahoře.

Žádosti uzavíráme 12. září, kdy hned začínáme balíkovat a posílat na adresy. Materiálu máme zhruba (při průměru 40 dobrovolníků na akci) pro prvních 300 žadatelů (trička bohužel už nezbyla z jara).

Pokud si s něčím nevíte rady, podívejte se na FAQ (http://www.uklidmecesko.cz/about/FAQ/) nebo se nebojte zeptat, ihned to vyřešíme :)


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.